7 Nisan 2016 Perşembe

Yves Rocher Comme une Evidence Parfüm



Merhabalar.. Bu gün sevdiğim Yves Rocher markasına ait sürekli severek kullandığım ve arkadaşlarım tarafından çok beğenilen parfümümden bahsetmek istiyorum.. 


Kokusu çiçeksi ve hafif odunsu aromalı.. Enerjik ve huzurlu kokusu olan Comme une Evidence uyum ve zerafeti büyülüyor açıkcası.. Ben her üstüme sıktığımda sanki çiçek bahçesindeymişim gibi bir his veriyor bana. Şimdiye kadar kokladığım ve kullandığım en zarif ve narin koku. En güzeli o kadar güzel kokar ki koklamaya doyamazsınız ya işte tamda öyle bir parfüm. 
İlk aldığımda arkadaşlarımla oturuyoruz bana bu parfüm almanya’dan geldi dedim ve çıkardım. Ve koklattım bütün arkadaşlarıma onlarında ortak fikri ise "çok güzel,çok çekici ve de çok hafif" olduğunu söylediler.. Gerçekten de öyle.. Kalıcılığı çok güzel. Yaklaşık 7-8 saat üstünüzden hiç çıkmıyor.Menekşe, incir çiçeği, gül ve paçuli içeriyor. Çiçeksi ve hafif odunsu bir koku. Bu yüzden beyaz ve kumral tenlilere çok yakışacağını düşünüyorum.
Odunsu kokuları çok severim ve kumral tenliyim lakin ben bile ilk başta edtsini sıkılğında kokusu çok ağır gelebilir Ama sonradan durdukça o kadar güzel bir hal aldı ki burnumu bileğimden alamadım. Buna rağmen yaza ağır kaçabilir. Kışa hafif kalabilir. Daha çok ara mevsimlik bir koku gibi geldi bana. Bu sonbaharda vazgeçilmezim oldu.. Ama ben yaz kış kullandım. Kişiye göre değişiyor. İster yazın ister kışın kullanın :)

100 ml ve 50 ml seçenekleri var. Bendeki 50 ml olanı.
50 ml fiyatı : 135 TL
100 ml fiyatı : 210 TL


1 yorum: