9 Nisan 2016 Cumartesi

Bioderma Hydrabio Perfecteur Nemlendirici

Merhabalar. Gün içinde hepimizin maruz kaldığı sinir, stres soğuk hava ve havanın kirliği cildimizin nemini kaybetmesine çok büyük etken. Cildimiz nemsiz kaldığında zarar görür ve ince çizgiler oluşur. Ve en önemlisi gerginlik hissi pek tabi meydana gelir. 

Ben sürekli sinir stres altında çalıştığım için buda cildime yansıyor. Balıkesir blogger buluşmasında bize Bioderma markasının Hydrabio Perfecteur SPF 30 lik nemlendirici hediye edildi. Bu ürünün kuru ciltlere iyi geldiği düşüncesi ile bir kenara koyup hiç kullanmamıştım. Taki cilt analizi yaptırana kadar. Yüzümün bir kısmının kuru bir kısmının karma olduğunu öğrene ne kadar.
 Bu ürünü kullanmaya başladım. Ve gerçekten yüzümde okadar güzel etkileri var ki anlatılmaz yaşanır cinsten. Şöyle ki bu ürün 30 spf güneş korumalı olması cildimin bazı noktalarına iyi gelmesi bu ürünü elimden düşürmeme neden oldu. Her gün sabah cildimi temizleyip makyaj yapmadan önce kullanıyorum. Ve dip not: Makyaj bazı olarak ta bir harika. Genelde bu tür ürünler cildimde sivilce yapar ama yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve bir tane bile sivilce yapmadı. Cilt kusurlarımı % 70 tarzında gizlemeye yardımcı oldu ve yüzüme ışıltı verdi. Cildimin doğal parlaklığına ve canlılık kazandırdı. Sizin de eğer benim ki gibi sorunlarınız varsa bu ürüne şans verin :)


Piyasadaki fiyatı 70 TL ürününe BURADAN ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var ayrıca bir de çekiliş var beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil