22 Mart 2016 Salı

LR Mikro Silver Plus Yüz Yıkama Jeli


Yaklaşık 5 ay önce sevgili arkadaşım simge (bakımlıginepig)’in ile cildim hakkında konuştuğumuzda LR danışmanlığı yaptığını söyledi. Daha önce bu markayı hiç duymamıştım. Merak ettim ve arkadaşımın bana hediye etmesi ile tanışmış oldum. LR, aynı avon ve oriflame gibi danışmanlar tarafından satış yapılan Alman bir şirket. Ve bir çok kişiden bu Network markasının beğenildiği duydum.. Gerçekten haklılar.. Çok güzel ürünleri var..

LR Mikro Silver Plus Yüz Yıkama Jeli yağlı, gözenekli, siyah noktalı ciltler için üretilmiş. Yıkama jelinin içerisindeki salisilik asit gözeneklerin açılmasını sağlarken, defensil iltihabı azaltıyor.İlk yıkama jeliyle yüzümü yıkadığımda yüzümdeki yağlılık hissinin gittiğini gördüm ve çok memnun kaldım.. Gerçekten çok güzel pürüzsüzleştirdi.  
Sabah ve Akşam rutinim olmak üzere haftada 3 gün LR Mikro Silver Plus Yüz Yıkama Jeli’ni kullanıyorum.. Bu ürün elime geldi geleli yaklaşık 4,5 aydır kullanıyorum. Gözle görünür çok fazla değişiklik yok ama o cilde verdiği his gözeneklerimin açılması beni çok memnun bıraktı açıkçası.. Önce sivilceniz çıkıyor ama buda gözenekler açıldığı için daha sonra o sivilceler yok oluyor.. Eğer sizde benim gibi yağlı cilde sahipseniz bu ürüne şans verin.. :) Microsilver nano gözenekli bir gümüştür içinde gümüş tozu içerir. Saf mikro gümüş antibakteriyel düzenleyici ve sağlamlaştırıcı etkilidir.. 
Ayrıca  LR ürünleri sağlık bakanlığı onaylı ve ürünleri paraben içermiyor ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyor.. . Bu özellikler de gözümde ki değerini kat kat artırdı. 
 LR ürünleri  ile ilgileniyorsanız üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. İndirimli ürün fiyatı, LR katalog veya üyelik koşulları hakkında bilgi almak için Simge ( Bakımliginepig)'ye ulaşabilirsiniz.. 

2 yorum:

  1. Beğenmene çok sevindim kuzum, güle güle kullan :) :*

    YanıtlaSil
  2. Ben de bu seriyi merak ediyordum bir sonraki LR siparişimde alacağım sanırım teşekkürler ♥

    YanıtlaSil