23 Aralık 2015 Çarşamba

LR Racine Yüz Temizleme Köpüğü

Merhaba bugün sizler ile #balıkesirbloggerbulusması etkinliğinde bize sponsor olan LR Healty&Beauty Racine yüz temizleme köpüğünden bahsetmek istiyorum. 


Bu köpüğü yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum sabah akşam rutinimde.. Bir süre sonra sivilcelerim çıktığı için bıraktım yüzümü dinlendirmek için sonra yine devam ettim. Ürünün kokusu muhteşem ben çok sevdim. Daha önce kullandığım yüz temizleme köpüğünden kat kat daha iyi.. Bu ürünü ben sabah kalktığımda akşam makyajımı temizledikten sonra tekrar yüzümü yıkıyorum yüzümde bıraktığı o temizlik hissini de çok sevdim.. Ürün öncelikle çok güzel ve bu firma hayvanlar üzerinde deneyde yapmıyor..
Peki LR Healty&Beauty nedir ?? Ne yapar ??
Lider bilim adamları ile gerçekleştirilen kapsamlı bilgi alışverişi sayesinde, ürünlerimizi üretirken araştırma ve geliştirme çalışmalarında elde edilen en yeni bulguları daima uygulayabiliyoruz.
scientific advisory board seal en
Bilimsel Kurulumuz (Prof. Kerscher, Prof. Clancy, Dr. Voss) yenilikçi ham madde araştırma faaliyetlerinin, analiz ve incelemelerin profesyonelce ve sürdürülebilir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.Böylece, araştırma uzmanları ve bilim adamlarından oluşan bir uzman ekip LR ürünlerinin mükemmelleştirilmesi üzerinde büyük bir özveriyle çalışmaktadır.

4 yorum: