3 Kasım 2015 Salı

Real Techniques Brush BrushMerhabalar Bugünün yazısı Real Techniques fırçalara  henüz sahip olmayıp almayı planlayanlara gelsin Real Techniques fırçalarını uzun zamandır kullanıyorum ve hepsinden gayet memnunum..

Bir çok blogta çokça  yazıldı çizildi videolar çekildi.. .Bu sebepten dolayı uzun uzun anlatıp sizi sıkmak istemiyorum.. Oldukça yumuşak ve pofidik kıllara sahip bir fırça olan Blush Brush ile doğal görünümlü allık uygulaması mümkün. Yumuşacık tatlı ve çok sevimli bir fırça.  Brush Brush ile Allık ve bronzer için kullanabilirsiniz. Ben genelde allığımı sürmek için kullanıyorum . Biraz allık için büyük gözükse de tam tersine çok harika sonuçlar veriyor. Allığı eşit dağıtıp daha doğal bir görünüm sağlıyor. 


Kıllarının çok sık olması sebebiyle allığın rengini doğallaştırararak uyguluyor.Son derece soft bir görüntü yakalıyorsunuz. Şimdiye kadar kullandığım en iyi allık fırçası diyebilirim.Allığınız ne kadar pigmentli olursa olsun yüzünüzü allık küpüne çevirmeyeceğine emin olabilirsiniz. Ve en güzel en özel özelliği ise Sentetik olması hem hayvanlardan elde edilmemiş olması hem de kolay temizlenebilmesi..  Ben çok memnunum fiyat olarak biraz pahalı olsa da bence kaliteli allık fırçası almak istiyorsanız bu allığa şans verin derim :)

4 yorum:

 1. Güle güle kullan canım, benimde çok alasım var bu fırçayı ama kimisi diyor ki Türkiye'de satılanlar yurtdışındakilere göre kötü falan, bu yüzden hep erteleyip duruyorum :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence kimsenin lafına bakma canım deneyip görmeden anlıyamazsın :)

   Sil
 2. Yazılarını çok beğendim canım Balıkesir merkezde misin? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim tatlım ilçesinde yaşıyorum ben :)

   Sil