5 Kasım 2015 Perşembe

#KONUK YAZAR 3 ASENA PEKER

Herkese kocaman bir merhaba !
Ben Asena :) Yani asenapeker.blogspot.com’un yazarıyım :) Sevgili Leman’ım için onun bloğuna konuk yazar olarak geldim :) Bu benim için çok mutluluk verici bir şey :) Sevgili Leman benden en sevdiğim ürünümü yazmamı istedi ve bende sizler için Victoria’s Secret’tan Angel Body Mist’i seçtim !
Victoria’s Secret’ı sanırım duymayanımız yoktur :) İç çamaşırlarıyla ünlü olmasının yanında çok geniş bir koku skalası da var olduğunu biliyoruz . Benim en en en en çok sevdiğim kokusu ise kuşkusuz ki Angel !Çok tatlı hanım hanımcık ama bir o kadar da etkileyici bir kokusu var tam da adına göre melek gibi bir koku .
Şişesi de adına uygun olarak çok güzel bir şekilde dizayn edilmiş . Parfümününde arkasında kanat detayı varken body mistinde de bu detayı kullanmaları çok güzel olmuş . Hem görünüş olarak hem de koku olarak insanı tatmin eden bir kokusu var . İçerisinde normal body mistlere nazaran parfümünde esansı olduğundan dolayı biraz daha kalıcı . Yani 2 saat rahat üstünüzde kalabilecek tam yazlık bir koku :) Ya da dilerseniz parfümü ile birlikte sıkarak parfümün kalıcılığını ve yoğunluğunu arttırabilirsiniz . Bu kokuyu bende özel yapmasının bir sebebi ise annem bu kokuyu çok çok sevdiğimi ve aşk yaşadığımı biliyordu . Daha da doğrusu bir gün onu VS’ye sürükledim de ona bunu koklattım tabi o da o sırada benim mest olduğumu gördü ve ben bunu kızıma alıyorum dedi J Evet yanlış anlamadınız benim istediğim direk olarak body mistti ! Hem şişesinden hem de kokusundan dolayı  . Ben body mistleri sanırım daha çok seviyorum :) Tabi annem bana alınca onu benden mutlusu olmadı :) 250ml’lik dev gibi bir boyu var ki kullan kullan bitmiyor :) Bu yüzden de bereketli bir ürün olduğunu söyleyebilirim gönül rahatlığıyla . Tabi çantada taşımalık küçük boyları da var ama benim tercihim her zaman büyük boylardan :) Umarım yazımı beğenmişsinizdir benim en sevdiğim ürün koku aşığı olarak bu ürün oldu .Zaman ayırıp okuduğunuz için çok teşekkür ederim :)
Bana asenapekerblog@gmail.com dan ya da instagram asenapeker den ulaşabilirsiniz :) Bloğuma da uğrarsanız çok sevinirim :) Hoşçakalın ve kendinize çok cici bakın :)

2 yorum:

  1. Merhaba bloğunuzu izlemeye takibe aldım ben de beklerim görüşmek üzere =)
    http://kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil
  2. merhaba blog kesıf etkınlıgınden geldım takıbe aldım banada beklerım :) zeynepgunluk.blogspot.com

    YanıtlaSil