20 Ağustos 2015 Perşembe

ALIŞVERİŞ

Merhabalar uzun süredir bloğumla ilgilenemiyorum ama bir sebebim var :) HALA oldum beeennn :)) o yüzden küçük beyefendi ile ilgilenmekten kendimle ilgilenemedim :) herneysee ufak bir alışveriş yaptım ozaman geçelim hemen :)

 
1-NİVEA ULTRA GÜÇLÜ JÖLE:  Bakım vitamin B3 içeren formülüyle saç ve saç derisinin zarar görmesini engellerken, saçınıza sert ve kalıcı bir şekil verdiğini vaad ediyor. Deneyip görücez.


2-HOBBY BRİYANTİN :Vaadleri..Saçınıza kolay şekil vermenizi sağlayan besleyici bir saç şekillendiricidir. Yağ bazlıdır ve saçlara sertlik vererek şekillendirirken aynı zamanda parlamasını sağlar.

3-Egos Ultra Güçlü Saç Jölesi: Vaadleri Saçına verdiğin şekli sabitler, uzun süre aynı formunu korumasını sağlar.Alkol içermez.Multivitaminli yapısı ile saçınıza enerji verir ve besler.UV filtreli yapısı ile saçınızı güneşin zararlı ışınlarından korur.Etkileyici koku.Kepek ve kaşıntı yapmaz.Özel formülü ile saçınıza yapışmaz, kolayca yıkanır, kalıntı bırakmaz.Saça parlaklık kazandırır.Kolayca saçtan temizlenir.


3- PANTENE SAÇ BAKIM KREMİ ANINDA ONARICI VE NEMLENDİRİCİ KREM: Vaadleri.. Güçlü, ışıldayan saçlar için anında onarım ve koruma.Gelişmiş Pantene Pro-V Formülü:Zengin kremsi Pantene Pro-V formülü ile saça bakım yapar ve saçınızın zarar gören yüzeyini anında onarmaya yardımcı olur. Saçlarınız pürüzsüzleşirken, saçlarınızın şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı güçlenmesine yardımcı olur. Böylece saçlarınız güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.Onarıcı ve Koruyucu Bakım şampuan, saç bakım kremi ve saç bakım kürlerinden oluşan sistem ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.


4-Diadermine Derinlemesine Temizleyici Yüz Yıkama Jeli: Kuru ve Hassas Ciltler için temizleyici.5-Comme une Evidence Zarif, çiçeksi ve hafif odunsu...Menekşe, İnci Çiçeği, Gül ve Paçuli içerir.Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir.


6- HUNCA CARE ARGAN VE ZEYTİNYAĞLI ŞAMPUAN: Vaadleri.. İçerisindeki argan ve zeytin yağı sayesinde saçlarınızı nemlendirerek daha parlak görünmesine katkıda bulunur. Düzenli kullanımında daha güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Aldığım ürünler bu kadardı umarım beğenirsiniz iyi okumalar :))  
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder